Gliwice

Optyk Badura
w Gliwicach

Odwiedź nasz salon optyczny przy ul. Studziennej 3/5 w Gliwicach, niedaleko rynku. Sybilla, pomoże Ci dobrać okulary do kształtu Twojej twarzy i profesjonalnie doradzi. W czwartki rano oraz w piątek po południu Twój wzrok może tu zbadać lekarz okulista Elżbieta Badura. Przy zakupie okularów badanie wzroku jest u nas bezpłatne!

Zjedź niżej, by sprawdzić naszą ofertę lub już teraz umów wizytę w salonie Optyk Badura w Gliwicach.

Umów wizytę w Salonie

Co czeka na Ciebie w Gliwicach

Godziny otwarcia

poniedziałek
10:00-18:00
wtorek
10:00-18:00
środa
10:00-18:00
czwartek
10:00-18:00
piątek
10:00-18:00
sobota
zamknięte
niedziela
zamknięte

Godziny przyjęć okulisty

czwartek
10:00-12:00
piątek
16:00-18:00
Na badanie obowiązują wcześniejsze zapisy w salonie lub telefonicznie.+48 792 505 102

Badanie wzroku w Gliwicach

W salonie Optyk Badura w Gliwicach kompleksowe badanie wzroku przeprowadza doświadczony Lekarz Okulista.

Nasze badanie obejmuje staranną ocenę ostrości wzroku, profesjonalny dobór okularów, kompleksowe badanie dna oka oraz precyzyjny pomiar ciśnienia śródgałkowego.

Dodatkowo, w ramach naszej oferty medycznej, dostępna jest szeroka gama usług, w tym profilaktyka jaskry, diagnostyka i leczenie zaćmy, usuwanie ciał obcych, terapia stanów zapalnych, skuteczne leczenie zespołu suchego oka oraz fachowy dobór szkieł kontaktowych.

Nasz Lekarz Okulista specjalizuje się także w kompleksowym badaniu wzroku u dzieci, począwszy od pierwszych dni życia.

Więcej o badaniach

Jak dojechać

Optyk Badura w Gliwicach znajduje się przy ulicy Studziennej 3/5, w okolicy gliwickiego rynku, w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Miasta Gliwice. Na ulicę studzienną dotrzesz z ul. Dolnych Wałów lub ul. Wyszyńskiego. Przed salonem znajdują się miejsca parkingowe. Salon znajduje się na parterze i jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zadzwoń i spytaj o drogę
Lekarz Okulista Elżbieta Badura bada pacjentkę w gabinecie okulistycznym w Tarnowskich Górach. Przy zakupie okularów badanie jest bezpłatne.

Sprawdź inne salony Optyk Badura

Salony optyczne Optyk Badura znajdziesz w Gliwicach, Tarnowskich Górach, Radzionkowie i Piekarach Śląskich. U nas możesz przebierać w setkach różnorodnych oprawek i skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, gdy znajdziesz te, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Zobacz salony
Klikając “Akceptuj”, akceptujesz wszystkie pliki cookie i zgadzasz się na przechowywanie ich na swoim urządzeniu w celu ułatwienia nawigacji, analityki strony oraz w celach marketingowych. Więcej informacji na temat plików cookies oraz ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.