Badanie
wzroku dzieci

Zadbaj o wzrok swojego dziecka

Witamy Cię w Optyk Badura, miejscu, gdzie troszczymy się o zdrowie wzroku Twojego dziecka. Nasza misja to zapewnić najwyższą jakość opieki okulistycznej dla najmłodszych pacjentów, aby zagwarantować im pewną przyszłość bez żadnych ograniczeń związanych z wadami wzroku.

Dlaczego warto zbadać dziecko w Optyk Badura?

Dlaczego badanie wzroku dzieci jest tak ważne?

Badanie wzroku w dzieciństwie odgrywa kluczową rolę w zapobieganiu i wczesnym wykrywaniu potencjalnych problemów. Niewłaściwe widzenie może prowadzić do problemów w nauce, a także wpływać na ogólny rozwój dziecka. Regularne badania wzroku pozwala:

Pamiętaj, że zdrowe oczy są kluczem do sukcesów Twojego dziecka, a my jesteśmy tu, aby wspólnie o nie zadbać.

Zaufaj specjalistom

Od 2004 roku Optyk Badura jest obecny w sercach Radzionkowa, Tarnowskich Gór, Piekar Śląskich i Gliwic, pomagając tysiącom dzieci i ich rodzicom w dbaniu o zdrowie oczu. Nasze doświadczenie i oddanie sprawiają, że jesteśmy wsparciem wielu rodzin w trosce o wzrok najmłodszych.

Lekarz specjalista Elżbieta Badura ma na swoim koncie lata pracy jako specjalista okulista w renomowanej klinice okulistycznej w Katowicach, a także w szpitalu w Będzinie. To ogromne doświadczenie oraz nieustanna pasja do poprawy zdrowia wzroku dzieci sprawiają, że możecie być pewni, że oddajecie swoje dziecko w najlepsze ręce.

Umów wizytę

Doktor Badura przyjmuje dzieci na badanie okulistyczne w:

Zachęcamy do umówienia wizyty pod numerem +48 608 183 100.

Zadzwoń i Umów badanie

Terapia krótkowzroczności u dzieci

We wszystkich naszych salonach zajmujemy się leczeniem krótkowzroczności u dzieci za pomocą specjalnych soczewek MiYOSMART, które hamują rozwój wady wzroku średnio o 60%. Jeśli Twoje dziecko mierzy się z postępem minusowej wady wzroku to rozwiązanie MiYOSMART trwale poprawi jego komfort widzenia i jakość życia.

Dowiedz się więcej

Sprawdź salony
Optyk Badura

Salony optyczne Optyk Badura znajdziesz w Gliwicach, Tarnowskich Górach, Radzionkowie i Piekarach Śląskich. U nas możesz przebierać w setkach różnorodnych oprawek i skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, gdy znajdziesz te, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Zobacz salony
Klikając “Akceptuj”, akceptujesz wszystkie pliki cookie i zgadzasz się na przechowywanie ich na swoim urządzeniu w celu ułatwienia nawigacji, analityki strony oraz w celach marketingowych. Więcej informacji na temat plików cookies oraz ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.