Zespół

Nasi specjaliści

W salonach Optyk Badura obsłużymy Cię kompleksowo –
od badania, przez wsparcie w wyborze oprawki i szkieł, po obsługę posprzedażową. Nie byłoby to możliwe bez naszego wykwalifikowanego personelu.

Aneta
Optyk w Radzionkowie

Doświadczony specjalista w zakresie optyki, od niemal 15 lat profesjonalnie doradza w zakresie specjalistycznych szkieł okularowych oraz opraw.

Iza
Optyk w Tarnowskich Górach

Pasjonatka doradztwa w zakresie doboru okularów do kształtu twarzy, perfekcjonistka i specjalista w zakresie optyki okularowej.

Bogusia
Optyk w Radzionkowie

Świat okularów nie ma dla niej tajemnic i zawsze służy profesjonalną poradą. Doświadczenie w zawodzie zdobywa już od już 10 lat.

Aneta
Optyk w Piekarach Śląskich

Zawsze służy profesjonalną poradą, od kilku lat rozwija się w zakresie optyki, doradza w zakresie specjalistycznych szkieł, oprawek oraz soczewek kontaktowych.

Sybilla
Optyk w Gliwicach

Jest zawsze na bieżąco z trendami i z wielką przyjemnością dobierze okulary do stylu, który chcesz kreować.

Franciszek Badura
Optyk

Pasjonat z wieloletnim doświadczeniem w branży. Absolwent szkoły optycznej i inżynier optometrii. Profesjonalnie doradzi Ci w gabinecie w Radzionkowie.

lek. Elżbieta Badura
Specjalista Chorób Oczu

Wieloletni pracownik kliniki okulistycznej w Katowicach. Przyjmuje w naszych wszystkich gabinetach.

Klikając “Akceptuj”, akceptujesz wszystkie pliki cookie i zgadzasz się na przechowywanie ich na swoim urządzeniu w celu ułatwienia nawigacji, analityki strony oraz w celach marketingowych. Więcej informacji na temat plików cookies oraz ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.