Okulary
progresywne

Czym są szkła progresywne?

Szkła progresywne zapewniają poprawę widzenia na każdą odległość, znane są również jako szkła wieloogniskowe.

Okulary progresywne (tzw. “progresy”) łączą w sobie różne moce w jednej soczewce, umożliwiając płynne przejście od widzenia na bliską odległość (np. do czytania), poprzez widzenie na pośrednią odległość (np. do pracy przy komputerze), po widzenie na daleką odległość (np. do jazdy samochodem).

Dzięki nim unikniesz problematycznego noszenia kilku różnych par okularów, zapewnisz sobie wygodę i naturalne widzenie w każdej sytuacji. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj nasz artykuł: "Okulary progresywne: wszystko, co warto o nich wiedzieć".

U nas najlepiej

Od 20 lat pomagamy naszym klientom w wyborze najlepszych szkieł progresywnych. Dzięki nam, tysiące pacjentów pokochało szkła progresywne i od lat do nas wracają. Co sprawiło, że stali się naszymi wiernymi klientami?

Promocje na szkła progresywne

W Optyk Badura można znaleźć okulary progresywne na każdą kieszeń. Przygotowaliśmy również promocje, które z pewnością ułatwią Ci decyzję o wyborze progresów - np. promocję “para do pary”.

Dzięki niej drugie szkła progresywne kupisz 50% taniej. Mogą to być także progresy w innej wersji np. przeciwsłoneczne czy fotochromowe. O szczegóły zapytaj w salonach lub zajrzyj tutaj.

Dobór okularów progresywnych

W naszych salonach, podczas kompleksowego badania wzroku, doświadczony lekarz okulista dokładnie oceni Twoje potrzeby i zdecyduje, czy szkła progresywne są dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem.

Następnie, nasz wykwalifikowany optyk przeprowadzi szczegółową konsultację dotyczącą szkieł progresywnych, aby dopasować je idealnie do Twoich potrzeb.

Nie zapomnimy także o znalezieniu oprawki, która doskonale będzie współgrała z Twoim stylem. Czas oczekiwania na spersonalizowane szkła progresywne to około 5 dni roboczych, ponieważ każdy produkt jest starannie dopasowywany do indywidualnych wymagań.

Umów się na dobór progresów z okulistą w wybranym salonie już dziś!

Dodatkowe filtry dla pełnego komfortu

Nasze szkła progresywne standardowo wyposażone są w wysokiej jakości antyrefleks. Ponadto, oferujemy możliwość uzupełnienia ich o dodatkowe rozwiązania, takie jak powłoka do pracy przy komputerze, powłoka fotochromowa (transition), powłoka do jazdy samochodem i wiele innych - wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić sobie pełen komfort widzenia.

Jeśli Twoja wada wzroku jest większa, nie martw się - nasze szkła progresywne można także indeksować, co oznacza zmniejszenie ich grubości i wagi, aby zapewnić Ci jeszcze większy komfort noszenia.

Nie czekaj dłużej! Umów się na dobór progresów z okulistą w wybranym salonie Optyk Badura już teraz i odkryj nowy wymiar widzenia.

Lekarz Okulista Elżbieta Badura bada pacjentkę w gabinecie okulistycznym w Tarnowskich Górach. Przy zakupie okularów badanie jest bezpłatne.

Sprawdź salony
Optyk Badura

Salony optyczne Optyk Badura znajdziesz w Gliwicach, Tarnowskich Górach, Radzionkowie i Piekarach Śląskich. U nas możesz przebierać w setkach różnorodnych oprawek i skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, gdy znajdziesz te, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Zobacz salony
Klikając “Akceptuj”, akceptujesz wszystkie pliki cookie i zgadzasz się na przechowywanie ich na swoim urządzeniu w celu ułatwienia nawigacji, analityki strony oraz w celach marketingowych. Więcej informacji na temat plików cookies oraz ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.