Piekary

Śląskie

Optyk Badura
w Piekarach Śląskich

Odwiedź nasz salon optyczny przy ul. ks. Krupy 13 w Piekarach Śląskich. Bez problemu znajdziesz tu miejsce parkingowe. Aneta, doświadczony optyk, pomoże Ci dobrać okulary do kształtu Twojej twarzy. W poniedziałki oraz w środy Twój wzrok może tu zbadać lekarz okulista Elżbieta Badura. Przy zakupie okularów badanie wzroku jest u nas bezpłatne!

Zjedź niżej, by sprawdzić naszą ofertę lub już teraz umów wizytę w salonie Optyk Badura w Piekarach Śląskich. 

Umów wizytę w Salonie

Co czeka na Ciebie w Piekarach Śląskich

Godziny otwarcia

poniedziałek
9:00-17:00
wtorek
9:00-17:00
środa
9:00-17:00
czwartek
9:00-17:00
piątek
9:00-17:00
sobota
zamknięte
niedziela
zamknięte

Godziny przyjęć okulisty

poniedziałek
10:00-12:00
środa
15:00-17:00
Na badanie obowiązują wcześniejsze zapisy w salonie lub telefonicznie.
+48 889 349 282

Jak dojechać

Salon optyczny Optyk Badura w Piekarach Śląskich  znajduje się przy ul. ks. Krupy 13. Punkt znajduje się na os. Manhattan/Powstańców Śląskich w dzielnicy Brzozowice-Kamień. Salon mieści się w pawilonie handlowym, niedaleko targu. Zaraz obok salonu możesz zaparkować na wygodnym parkingu. 

Zadzwoń i spytaj o drogę
Lekarz Okulista Elżbieta Badura bada pacjentkę w gabinecie okulistycznym w Tarnowskich Górach. Przy zakupie okularów badanie jest bezpłatne.

Sprawdź inne salony Optyk Badura

Salony optyczne Optyk Badura znajdziesz w Gliwicach, Tarnowskich Górach, Radzionkowie i Piekarach Śląskich. U nas możesz przebierać w setkach różnorodnych oprawek i skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, gdy znajdziesz te, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Zobacz salony
Klikając “Akceptuj”, akceptujesz wszystkie pliki cookie i zgadzasz się na przechowywanie ich na swoim urządzeniu w celu ułatwienia nawigacji, analityki strony oraz w celach marketingowych. Więcej informacji na temat plików cookies oraz ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.