Tarnowskie
Góry

Optyk Badura
w Tarnowskich Górach

Odwiedź nasz salon optyczny przy Łotewskiej 5 w Tarnowskich Górach. Jesteśmy blisko Ciebie! Nie musisz dojeżdżać do centrum i bez problemu znajdziesz tu miejsce parkingowe. Iza, doświadczony optyk, pomoże Ci dobrać oprawki do kształtu Twojej twarzy. W poniedziałki i piątki Twój wzrok może tu zbadać lekarz specjalista Elżbieta Badura. Zjedź niżej, by sprawdzić naszą ofertę lub już teraz umów wizytę w salonie Optyk Badura w Tarnowskich Górach.

Umów wizytę w Salonie

Co czeka na Ciebie w Tarnowskich Górach

Konsultacje u stylisty okularów

W naszym salonie w Tarnowskich Górach możesz skorzystać z bezpłatnej indywidualnej sesji z profesjonalnym stylistą okularów.

Podczas 30-minutowej wizyty dokładnie określimy, jakie oprawki i szkła są dla Ciebie stworzone. W spokoju przebieraj w setkach oprawek pod okiem eksperta i znajdź okulary, które wyrażą Twój styl.

Dowiedz się więcej

Godziny otwarcia

poniedziałek
10:00-18:00
wtorek
10:00-17:00
środa
10:00-18:00
czwartek
10:00-17:00
piątek
10:00-17:00
sobota
zamknięte
niedziela
zamknięte

Godziny przyjęć okulisty

poniedziałek
16:00-18:00
piątek
10:00-12:00
Na badanie obowiązują wcześniejsze zapisy w salonie lub telefonicznie.
+48 792 505 003
Na telefonie, żeby do nas zadzwonić, możesz kliknąć poniższy przycisk.

Jak dojechać

Salon optyczny Optyk Badura w Tarnowskich Górach znajduje się przy ul. Łotewskiej 5, na Osiedlu Przyjaźń (Stare Tarnowice), tuż obok drogerii Rossmann i apteki Ziko, bezpośrednio nad piekarnią.

Zadzwoń i spytaj o drogę
Lekarz Okulista Elżbieta Badura bada pacjentkę w gabinecie okulistycznym w Tarnowskich Górach. Przy zakupie okularów badanie jest bezpłatne.

Sprawdź inne salony Optyk Badura

Salony optyczne Optyk Badura znajdziesz w Tarnowskich Górach, Radzionkowie i Piekarach Śląskich. U nas możesz przebierać w setkach różnorodnych oprawek i skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, gdy znajdziesz te, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Zobacz salony
Klikając “Akceptuj”, akceptujesz wszystkie pliki cookie i zgadzasz się na przechowywanie ich na swoim urządzeniu w celu ułatwienia nawigacji, analityki strony oraz w celach marketingowych. Więcej informacji na temat plików cookies oraz ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.