MiYOSMART

Zatrzymaj rozwój wady wzroku u dziecka

Nowe rozwiązanie MiYOSMART to szansa dla Twojego dziecka jeśli:

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Inwestycja
w przyszłość Twojego dziecka

We wszystkich naszych salonach zajmujemy się leczeniem krótkowzroczności u dzieci za pomocą specjalnych soczewek MiYOSMART, które hamują rozwój wady wzroku średnio o 60%.

Jeśli Twoje dziecko mierzy się z postępem minusowej wady wzroku to rozwiązanie MiYOSMART trwale poprawi jego komfort widzenia i jakość życia.

Ograniczenie rozwoju krótkowzroczności

Ograniczenie rozwoju krótkowzroczności to przede wszystkim zdrowie i wygoda Twojego dziecka.

Dlaczego warto

Krótkowzroczności nie da się cofnąć, okres rozwoju oczek to jedyny moment, by ją zatrzymać. Nie ma nic ważniejszego od zdrowia i dobrego samopoczucia Twojego dziecka. To naturalne, że chcesz aby dobrze się rozwijało, było w dobrej kondycji i pełne energii.

Czym dokładnie
są soczewki MiYOSMART

Kiedy gałka oczna rośnie zbyt szybko i staje się zbyt długa, a rogówka mocno wypukła, obrazy. które powinny powstawać na siatkówce, powstają przed nią. Szkła z wieloma segmentami rozogniskowania MiYOSMART ograniczają nadmierny wzrost gałki ocznej, co powoduje spowolnienie lub zatrzymanie rozwoju wady wzroku. 

Wyniki 2-letniego badania klinicznego wskazują na skuteczne działanie soczewek MiYOSMART z technologią D.I.M.S. (Defocus Incorporated Multiple Segments) zarówno w korekcji, jak również w spowolnieniu progresji krótkowzroczności u dzieci. W grupie badanych dzieci progresja krótkowzroczności uległa spowolnieniu średnio o 60% i została zahamowana u 21,5% dzieci.

Bezinwazyjna terapia

Należy podkreślić, że soczewki MiYOSMART to bezinwazyjna szansa na ograniczenie problemu krótkowzroczności u Twojego dziecka, spowolnienie odbywa się tylko i wyłącznie za pomocą szkieł, stworzonych w specjalnej technologii.

Czy to dobry wybór dla Twojego dziecka?

O tym, czy dziecko kwalifikuje się do soczewek MiYOSMART decyduje lekarz okulista w naszym gabinecie. Cały personel został przeszkolony z rozwiązania MiYOSMART oraz z przeciwdziałania rozwojowi krótkowzroczności u dzieci.

Lekarz Okulista Elżbieta Badura bada pacjentkę w gabinecie okulistycznym w Tarnowskich Górach. Przy zakupie okularów badanie jest bezpłatne.

Sprawdź salony
Optyk Badura

Salony optyczne Optyk Badura znajdziesz w Gliwicach, Tarnowskich Górach, Radzionkowie i Piekarach Śląskich. U nas możesz przebierać w setkach różnorodnych oprawek i skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, gdy znajdziesz te, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Zobacz salony
Klikając “Akceptuj”, akceptujesz wszystkie pliki cookie i zgadzasz się na przechowywanie ich na swoim urządzeniu w celu ułatwienia nawigacji, analityki strony oraz w celach marketingowych. Więcej informacji na temat plików cookies oraz ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.