Okulary
przeciwsłoneczne

Najważniejsze
to ochrona

W dzisiejszych czasach, kiedy intensywne promieniowanie słoneczne jest jednym z największych zagrożeń dla naszego zdrowia, ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV jest niezwykle ważna, szczególnie w okresie letnim, kiedy nasze oczy są narażone na intensywne promienie słoneczne.

Nasze okulary przeciwsłoneczne i okulary z nakładkami to połączenie nowoczesnego designu, najwyższej jakości materiałów i ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Okulary na lato?
Okulary na lata!

Jeśli cenisz sobienie tylko funkcjonalność, ale także najnowsze trendy, mamy dla Ciebie szeroki wybór oprawek w różnych kształtach i kolorach. 

W każdym z naszych salonów znajduje się wyselekcjonowana kolekcja okularów przeciwsłonecznych zarówno znanych marek jak i modeli na każdą kieszeń. Dzięki szerokiemu wyborowi każdy znajdzie coś dla siebie. 

Dwa w jednym

Posiadamy także gamę modeli okularów z nakładkami przeciwsłonecznymi. Jest to rozwiązanie dla Ciebie, jeśli chodzisz w okularach korekcyjnych i brakuje Ci ochrony przeciwsłonecznej.

Nakładki umieszczane są na oprawce korekcyjnej za pomocą specjalnych zaczepów lub magnesów dzięki czemu są niezwykle wygodne i funkcjonalne.

Lekarz Okulista Elżbieta Badura bada pacjentkę w gabinecie okulistycznym w Tarnowskich Górach. Przy zakupie okularów badanie jest bezpłatne.

Sprawdź salony
Optyk Badura

Salony optyczne Optyk Badura znajdziesz w Gliwicach, Tarnowskich Górach, Radzionkowie i Piekarach Śląskich. U nas możesz przebierać w setkach różnorodnych oprawek i skorzystać z bezpłatnego badania wzroku, gdy znajdziesz te, które sprostają Twoim oczekiwaniom.

Zobacz salony
Klikając “Akceptuj”, akceptujesz wszystkie pliki cookie i zgadzasz się na przechowywanie ich na swoim urządzeniu w celu ułatwienia nawigacji, analityki strony oraz w celach marketingowych. Więcej informacji na temat plików cookies oraz ochrony prywatności znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.